Červenec 2011

Aktualizace blogu, nové články! komentujte!

15. července 2011 v 12:29 | Kikush |  Novinky
Přidala jsem nové články.. komentujte, hodnoťtě!!
Přidávat se na FB stránky blogu!
změnila jsem design! totální aktualizace!
Kikush*

Táta nebo Máma?

15. července 2011 v 11:40 | Kikush |  Články
Na otázku jestli máš radši maminku nebo tatínka odpoví každý jinak, někdo nemá to štěstí a rodiče nemá vůbec, proč proto dělat caviky že máme hrozné rodiče? Můžeme být rádi že nějaké máme, a že nám dali to, co měli.

U mě byla vždy maminka na 1. místě, se vším mi radila, pomáhala byla přád na mé straně, táta mi kolikrát nevěřil nedovoloval mi i takové maličkosti, nevím proč.

Rodiče se o své děti bojí, až budeme starší, možná pochopíme proč nám zakazovali nejrůznější věci, proč nám nevěřili když to byla pravda, možná je to tím, že v našem věku to také dělali a teď to soudí podle sebe, a ví že to co jim dovolovali rodiče bylo špatné a nechtějí to dovolit nám, bohužel každý není stejný jako jeho rodiče a nezachová se stejně i když bude mít příležitost.

Rozvod?
Jak to udělat s tím aby jsi neublížila ani jednomu z rodičů a nebyla ani na straně jednoho?
Nechat vše na soudu taky nejde, někdy se musíš rozhodnout ty, někdy k tomu přispějí rodiče, já osobně bych šla za maminkou, je to přece má maminka, ta která nás porodila a celý život se o nás starala.. ale co táta? Ublížit mu tím že sis vybrala maminku a byla na její straně? Je to těžké a u každého jiné. Mnoha rodičů se rozhodne pro střídavou péči, bydlíš u jednoho z rodičů a k druhému jezdíš třeba na výkendy nebo prázdninách, u jiných je to tak že půl roku bydlíš u mamky a půl zase u taťyk, to je podle mě nesmysl, měníš pořád školu...

Někdy je to tak že jsou sourozenci, jeden jde k tatínkovi druhý k mamince, každý cítí ke každému rodičů jiný vztah než máš ty, a mají radiš druhéhého rodiče než ty, tak si vybere být u druhého, nebo to třeba rozhodl soud. to je nesmyslné co? Být pryč od sourozence.. Neříkám když sourozenec je dospělý a ještě nemá vlastní byt tak bydlí u druhého rodiče ale když jste oba ještě děti je to divné.
proto mějte své rodiče rádi, nemají to lehké, ani oni snámi ani my snimi..;D je na Vás jestli budute mít někoho radši a někoho méně..;)

Hola Mallorca!

12. července 2011 v 12:09 | Kikush |  NovinkyAchjo, akže už doma z Mallorky, no už skoro týden, ale píšu to až ted.. vrátila byc hse tam.. první den bylo teplo 36stupňů ale tam je to nádherný vedro, ne u nás že když jsou kolem třicítek nedá dýchat, tam dá, je tam nádherný mořský vlhky větřík a je to překrásný, krásně se opaluje, chodili jsme k bazénu i k moři, to bylo překrásný, dlouho bylo mělko, musel si jít daleko aby konečně byla hloubka:D
mapa:
Alcúdia- oblast kde jsme strávili překrásný týdenNějaké fotky:

Zasněžené Italské alpy, foceno z letadlajá se ségrou, v show gardenu


podepsaný dres od hráčů FC Barcelona, který byl vystaven v jedné sportovní prodejně ve městečku, je to originál, u toho byli i fotky jak to hráči podepisovali..dres je samozdřejmě NEPRODEJNÝ :D
u recepce, nádherná příroda, palmy..

Přijď Zas ! :)
*RUBRIKY*

blik cvak Zamilovaný *5186* aja


počítání od 8.1. 2013

Flag Counter