Září 2011

Barevné vlasy? :P

29. září 2011 v 19:10 | kikush |  Móda
Áhoj, teď jen takový mini článek.. o barevných vlasech.. mě se hrozně moc barevné vlasy líbí! :) třeba barevná patka, podbarvení, pramínky nebo třeba i pulka hlavy tou a pulka hlavy jinou:)
no prostě scene hair
uzasny!

Prostě jsou úžasný všechny:P :))


Jaký maš nazor na takové vlasy ty? máš také barevné vlasy nebo aspoň kousek nabarvený ?:)
Já si momentálně dělám tmavě fialovou patku s pramínky dole.. tak uvidíme co z toho vznikne! :P

Hoď na sebe podzimní outfit

26. září 2011 v 21:19 | Kikush |  Móda
A je tu podzim, pro někoho konečně a pro někoho je to pěkná otrava, jak bereš podzim ty? Zkus nakombinovat nějaké kousky, některé poupravit nebo co si vlastně vzít aby to ladilo s podzimem?

Kabátky, saka..
Když je zima zahřejí a tvoří nejhlavnější prvek tvého outfitu, dodají ten pravý šmrnc, vybírat můžeš z mnoho variant, od dlouhých kabátků po krátké, od zipu po knoflíky.
Vyber takový v kterým ti je příjemně, cítíš se v něm pohodlně, kombinuj, ale nepřeháněj to s barvami, outfit by měl být spíše jen ze dvou hlavních barev. Například: červené jeans kalhoty, červeno černý kabátek(bunda), šátek černý nebo červený, boty černé, tmavě modré nebo červené, mini kabelka, černá, červená, čelenka-ozdoba do vlasů- tmavě modrá.

Šátky, šály
Doladí krásněj tvůj outfit, nebude ti zima a alespoň nenastydneš.. vol barvy, které nekřičí, hodí se k outfitu, může to být jedna z barev kterou kabátek obsahuje, nebo ta, kterou nosí i tvé boty:-)
Nabízeno je spoustu druhů, jak šal tak i šátků, hodně materiálů, které jsou jen na odzobu nebo které jsou pro to, aby ti nebyla zima.

cepice detail atd

Boty
Tady především nekoukej na barvu, hlavní je pohodlnost boty, je jich hodně druhů, od podpatek, po kotníčkové kozačky, vysoké kozačky, botasky nebo kožíškové balerínky.
Podle barvy tak vybírej doplňky nebo šátek.

Čepice, barety
Při sichravých podzimních dnech se ti bude teplý baretek či čepice hodit, dobře sedí, hřeje, a je to skvělý doplněk outfitu.

Na podzim v pohodě!

10. září 2011 v 10:49 | Kikush |  Móda
Podzim začíná, studené, mrzuté depresivní počasí. Nenechej si podzimem zkazit náladu a hoď se do pohody!:-)

Nahoď si dobrou náladu správnou hudbou! ♫ ♪
Katy Perry- Firework
David Guetta Ft. Aaron London - Fast Lane
Alexandra Stan - Show Me The Way
Mark'Oh - Your Love
Inna - Put Your Hands Up

Vychutnej si podzim stylově!
Letošní podzim bude stylový, barvy letošního podzimu jsou tmavě fialová, purpurová, červená, hnědá, žlutá a béžová.
Pořiď si nějaký pěkný světr nebo mikinu, stačí jen lehký svetrový přehoz který se zapíná na melé knoflíčky klidně jen dole, pod to si vem nějaký pěkný top v barvách uvedených nahoře a dolať nějakými pěknými doplňky..(kabelkou, čelenkou, páskem, náhrdelníkem)


Škola a podzim?
Ano, moc to do hromady nejde, to hrozné depresivní počasí a ještě k tomu škola, která nám tolik ubírá v náladě a zabírá nám spoustu času.
Hned jak přídeš ze školy udělej si úkoly a připrav si a další povinosti, ma večír budeš mít pak už čas na všechny svoje věci které chceš dělat a stihnout.

Ven na pozdim?
Počasí se ochlazuje a ty říkáš že prostě už se enchá chodit s kámošema ven? Ale dá, pořád se něco najde co se dá dělat, zkuste najít místo kam neprší, třeba u nás máme trhy kde jsou dřevěné stánky se střechou, nikdo tam není tak si tam sednem a kecáme, nebo třeba zajdeme s holkama pokecat do cukrárny, do kina, nebo někdy jsme u někoho doma nebo v klubovně, a co použít jako klubovnu? zkuste jít do sklepa, když se tam bduete chovat slušně tak třeba to nikomu vadit nebude, nebo do starého rekreačního střediska kam nikdo nechodí, někdy tam jsou otevřené prázdné chatky, my třeba chodíme když je ošklivě zrovna tam:)

Prožij podzim v pohodě!:)

Přijď Zas ! :)
*RUBRIKY*

blik cvak Zamilovaný *5186* aja


počítání od 8.1. 2013

Flag Counter