Prosinec 2011

Saunováním ke kráse a zdraví

25. prosince 2011 v 15:41 | Kikush |  Móda
Saunování je jedna z nějlevnějších procedur k posilování imunity a zdraví, ale pomůže ti i ke kráse, protože kůže je po saunování velmi jemná, pročistí všechny póry a dokonce podporuje srdce a krevní oběh.

Kdo všechno může saunovat?
Saunování je povoleno všem, dětem i dospělím.
Do sauny choď jedině zdravá! Jinak nemoc ještě více zhoršíš. Lidé s vysokým krevním tlakem nebo srdečnímy provblémy by se měl poradit s lékařem.

A jak na to?
Před saunováním je dobré hodně pít, potom je pocení mnohem vydatnější.
Po 10-15 minutách je vhodné otužení nebo schlazení ve studené vodě nebo vyválení ve sněhu.
Toto bysme měli zopakovat aspoň třikrát.

Proč se saunovat?
Nejen pro odolnost zdraví a imunity ale i pro zrerelaxování těla, vyplavení škodlivých látek z těla a pročištění pórů, podporuje srdce a krevní oběh.

A kolik to tak stojí?
Vstup se většinou platí na 120 min, aby se stihlo správně otužovat a zpotit, cena je: kolem 200-300,-
Vstup si můžete koupit formou permanentek nebo poukázek což se pohybuje od 1000 na 5 vstupů a od 1900 na 10 vstupů.

Já jsme osobně v sauně byla, v Praze na zámku Krč, kam jsem dostala poukaz, bylo to nádherné, malý bazének na schlazení a i lehátka na odpočinutí, bylo to moc přijemné a ani ne tak drahé.

Kikush:-**

Buď sexy i v zimě!

11. prosince 2011 v 0:19 | Kikush |  Články
Venku už mrzne je zima a občas i padá sníh, důležité je aby ti bylo teplo ale chceš přitom vypadat dobře a sexy?

Říkáš, že sukně není správná volba? Seš na omylu! Sukně vypadá moc hezky na sexy nožkách s pončuchami, legýnami nebo silonkami a kozačkami, budeš vypadat doost sexy a když zvolíš ty správné legýny nebo silonky a sukni, bude ti i teplo a budeš se cítit dobře.

puncochy

Kalhoty? do kozaček jsou lepší slimky, žádné zvonáče nebo rozšířené nohavice, slimky zeštíhlují nohy a vypadají mnohem lépe.

Jakou vybrat bundu, kabát nebo vestu? Takovou ve které se budeme cítit dobře, bude nám teplo ale přitom budeme vypadat dobře!
bundy
A co boty? Boty jsou důležitým kouskem outfitu, když je ti zima na nohy, je ti zima na celém těle, proto dbej na to aby ti v nich bylo teplo a cítila ses pohodlně, jaké takové vybrat?
k sukni se více hodí vysoké kozačky a k ryflím zase kotníčkové, ale fantazií se meze nekladou a proto to vymyslela tak, jak se Ti to nejvíce líbí.

kozacky

A jaké doplňky? Říkáš že žádné? To je ale chyba, na doplňky by se zapomínat nemělo, ať už třeba kabelka, na niž byste určitě nezapoměly a nebo jen nějaký šál nebo náramky.

doplnky
Doufám, že tenhle článek byl alespoň trochu pro inspiraci :-)

h

10. prosince 2011 v 23:33
TOPFOLLOWINGASKSHOPCREATE
puncochy

Přijď Zas ! :)
*RUBRIKY*

blik cvak Zamilovaný *5186* aja


počítání od 8.1. 2013

Flag Counter