Únor 2012

Prstýnky a prsteny <3

18. února 2012 v 19:59 | Kikush |  Móda
Já miluju prstýnky, joo někdo si řekne že je blost vyhazovat za takový maličkatý věci tolik peněz, me to taky tak přišlo ale je to fakt něco krásnýho:DD V pátek letím do Londýna tak nějaký koupím, myslím že bych mohla dobře sehnat?:D :P

Aneis_large

úža :P
405518_185896128178945_102358066532752_255456_226816404_n_large
X_f2f835bf_large
Ten mám :P sice nevím, jestli tady je to prstýnek ale ja takovej mám, kud? z house nebo cropp town myslim:DD

Chceš se stát (foto)modelkou?

18. února 2012 v 19:19 | Kikush |  Móda
Probourat se do světa modelingu, po tom sní snad každá holka, být krásná, užívat si to a ještě dostat za to zaplaceno, ani zní to krásně, ale ve skutečnosti je to moc a moc dřiny, vyšplhat se až úplně na vrchol a na žebříčky luxusních modelek. Přesto tě to všechno láká? Dej o sobě vědět a jan vlastně na první krůčky v modelingu?
Fotomodeling?
Fotomodeling je dnes už velice znamý, modelka nemusí být zas tak púplně dokonalá, menší detaily se totiž dají vyretušovat a odstranit pomocí různých počítačových programů.
Focení probíhá buď v ateliéru nebo exteriéru. Jelikož jde o fotomodeling fotky většinou jsou jako reklamní-to že fotíš pro různé značky a nebo do módních časopisů a galerií.
Modeling?
To už je těžší, musíš mít správnou figuru, musíš umět chůzi po mole (catwalk), neustále se usmívat a nestydět se, předvádíš oblečení různých značek třeba na přehlídkách v různých obchodních centrech nebo na módních přehlídkách a soutěží.
První krůčky
Teď už je rozšířená nabídka modelingových agentur, které nabízejí začínajícím modelkám s prvními krůčky. naučí tě anglické fráze, makeup-art, péče o tělo a o pleť, catwalk, poózování před foťákem a choreografii.
Kurzy se cenově pohybují mezo 2000 - 4000 ,- a v ceně většinou bývá i modelkovský Book, setkarty a DVD v fotografiemi a videozáznamem.
Kurz se zakončuje módní přehlídkou, kde účastníci jsou profesionálne nalíčení a učesáni a budou předvádět pár modelů oblečení od designerů.
Kurz ti dá do života několik začátečních informací, je na tobě jak je využiješ, jaké budeš mít nabídky a jak s nimi naložíš.

Kraťasy!!!

17. února 2012 v 21:49 | Kikush |  Móda

Tak teď jen takovej mini článeček, taky už se těšíte na léto a na teplé jaro? Na kraťásky s balerýnkama?:D já hrooozně..My Own Monster εïз

uplně se těšim :DD v zimě jen furt jeansy a kalhoty a zachvíli tu je zase kratasová sezona, na týden letím do LONDÝNA takže se úplně těším a nějaký si nakoupim:DD :P Tumblr_lrvgzrro2l1qh4kwvo1_500_large

Ou <3


Neboj se barev na hlavě

16. února 2012 v 13:39 | Kikush |  Móda

V dnešní době hodně u nás mladších frčí barevné vlasy nebo alespoň barevné ofiny a patky, mě se to moc líbí ráda experimentuji a zkouším všechno možné, jak jsi na tom ty? Troufla by sis na barvení či odbarvování vých vlasů?

Odbarvování
- je ztrácení vlasového pigmentu (barviva) - melaninu, pomocí oxidací.
Odbarvováním se dosti vlasy ničí.
odbarvovat můžeme celou hlavu nebo třeba jen pramínky nebo určitou část.

Já měla vlasy hnědé, patku jsem měla načervenalou, odbarvila jsem si na ofině pár pramínků a chytlo to tak zvláštně, mě se to docela líbilo.

Takže odbarvováním vlatsně můžeme odbarvit jinou barvu na světlou aby nám chytla barva kterou my chceme nebo můžeme odbarvit a nechat.

Co potom když nechceme odbarvenou "blond" ? Neboj se barev

Červená?
Červené vlasy sou hodně výstřední ale teď se objevují popěrně často, když ne celá hlava tak třeba jen ofina nebo melíry.
Intenzita červeni záleží na barvě vlasů které máš právě na hlavě (na které chceš barvit)

Co růžové vlasy?
růžovou barvu je docela složité sehnat, nejlepší je vybrat a koupit na internetu, růžové bývají krásné ofiny. Jen pozor na odstínu, jestli chceš svatlounkou a nebo tmavou.

Modrá? Modrá je dobrá, viděla jsem zatím jen jednoho člověka na živo s modrými vlasy, a to mou kamarádku.
Ale není to mco obvyklé..
Pokud chceš celé modré vlasy vol raději stvětle modrou, pokud chceš pouze ofinu zkus tyrkysovou a nebo tmavou, u tyrkysové ale pozor abys nevypadala jako vodník.


Neboj se narev, experimentuj! Ale pozor, vlasy máš jen jedny a pokud nechceš ryskovat exkrémní vypadání a plešku a čekat než ti zase vyrostou, vol kvalitní barvy a ošetřující prostředky.

Přijď Zas ! :)
*RUBRIKY*

blik cvak Zamilovaný *5186* aja


počítání od 8.1. 2013

Flag Counter