Červenec 2012

Novinka- vyzkoušej linky ve fixu!

26. července 2012 v 23:00 | Kikush |  Móda
Známá značka Maybelline New York představuje novou technologii líčení očí. Oční linky ve fixu!
Hrot o průměru 0,4 mm umožňuje co nejvíce přesnou aplikaci očních linek. Linky se dávkují automaticky a takové množství barvy které je ideální pro co nejvice přenou a hladkou aplikaci linek, proto se ti nikdy nestane jako u běžných linek že si nabereš větší množštví a vzniknou hrbolky nebo kousky přebytečné barvy.
Hrot linek je měkký takže se přízpůsobí kterémukoliv stylu líčení, tyto linky jsou vhodné jak pro běžné líčení tak i pro vytváření různých extravagantních tvarů a obrazců.
Já si ráda dávám i spodní linky ale ne dovnitř nad řasy jako to spousta dívek dělá ale pod řasy na spodní víčko kam se má, nějaké linky mi na tohle vůbec nevyhovovali, tužka už vůbec ne, byla moc silná a rozmázávala se a vypadala jsem pak jak emo, tyto linky jelikož mají velmi malý hrot dělá jen tenký hezký obrys oka.
U těchto linek nehrozí obtisk, po aplikaci za chvilku schnou a jsou nerozmazatelné, linky vydrzí v pohodě po celý den aniž by bledly nebo se loupaly či roztýkaly.
Tento fix je použitelný jak k aplikaci velmi tenkých linek a stejně tak se s ním dají vytvořit tučnější linky.
Linky ve fixu jsou velmi vhodné pro vytvoření tak zvaného "cat looku" kočičí oči, které teď dost frčí a stavají se běžným líčením holek.
Cena těchto linek je 170,- není to sice málo ale opravdu se za tu cenu vyplatí, opravdu všem doporučuji a jaké máš zkušenosti s linkami ve fixu ty? :)

Přijď Zas ! :)
*RUBRIKY*

blik cvak Zamilovaný *5186* aja


počítání od 8.1. 2013

Flag Counter