*Jak strávit skvělé výročí?*

31. října 2012 v 22:43 | Kikush |  Novinky
Ať už je to pravé výročí nebo třeba jen měsíc, dva, tři, nebo půlrok s tvým miláčkem, strávi vaše výročí hezky. Jak na to?
Musíš si stanovit kolik do toho chceš vložit peněz a jak to chceš slavit, samozřejmě třeba půlrok, rok nebo víc roků by mělo být třeba slaveno víc.

Co si přichystat?
třeba svíčky, fotky, nějaký ten dárek a taky můžete zajít na večeři nebo si uvařit něco společně.

Jaký mám vybrat dárek?
Záleží pokud chceš nějakou tu lásku z lásky, co je jen tak na dekoraci nebo nějakou praktickou věc k užití, jasně že můžeš i oboje.
Co třeba mu vyvolat vaše společné nebo jen tvou fotku? Je to na počkání a trvá to většinou tak tři dny, někde jako třeba v drogerii dm mají přístroj kde to udělají hned na počkání, i když to je dražší, místo běžných 3 korun je to 6, ale i tak je to super. Fotku můžeš dát do rámečku který můžeš sama odzobit, natřít, nalepit různé glitry, obrázky a jiné materiály.
nebo třeba hrníček nějakým zamilovaným vzorem, nebo i jinou věc s nápisem miláčkovi, z lásky nebo tak podobně.
Takovou věc mu můžeš vyrobit třeba i z fima, moduritu nebo jiné hmoty která na vzduchu tvrdne, třeba tvar srdce, přemaluj vodovkami nebo temperou a lihovkou napiš to co chceš.
Když chceš dát něco co se mu bude hodit vol třeba voňavku, sprchový gel, šperk, spodní prádlo, tričko nebo něco jiného co se mu hodí.

Co k jídlu?
Můžete si zajít na večeři, pokud chcete být sami zvolte restauraci ktera má dost soukromí u stolu nebo si pronajmi třeba salonek, je to ale dost náročné a spíš se to volí na nějaké velké výročí nebo akci s více lidmi.
Vařit můžete si spolu doma, skvělé jídlo a také lehké jsou špagety nebo jiné těstoviny, nebo tortily s mletým masem, třeba brambory nebo jiná dlouhá jídla se moc nehodí.
Co dělat?
Když se milujete nemusíte si nikde číst co dělat :-)
Ale když chceš mít všechno přesně zorganizované a naplánované tak čti.
Než k tobě přítel příjde můžeš připravit svíčky, fotky, dárky a třeba i sebe :-)
Když plánujete být u něj, zkus mu říct ať jde udělat třeba pití, nebo mu řekni narovinu že něco chystáš, nebo vymysli něco jiného.
Potom si můžete zajít nebo udělat večeři, klidně při svíčkách s hudbou, po večeři se můžete jít společně vykoupat.

Co na sebe?
Pokud jste jenom doma nemusíš mít na sobě nic extra, pokud ho chceš přece jenom potešit mužeš se nějak vyparádit nebo si na sebe vůbec nic neobléct.
Až půjdete na večeři nemusíš si brát nic extra, je to na Tobě, samozřejmě záleží na podniku kam půjdete, jestli půjdete někam do normální restaurace postačí jeansy a třeba svetřík, jestli jdete nějak do luxusní restaurace vem si třeba šaty, sukni nebo něco elegantního.
rande

Ať už si se svým přítelem měsíc nebo několim roků, přeji ať si ho hezky užijete! :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Přijď Zas ! :)
*RUBRIKY*

blik cvak Zamilovaný *5186* aja


počítání od 8.1. 2013

Flag Counter