Prosinec 2012

Inspirace šatů na Vánoce

18. prosince 2012 v 23:59 | Kristynachd |  Články
Vánoce jsou tady a k Vánočnímu stromku nemůžeme přijít jen tak v teplácích, tady je inspirace šatů, které frčí. Třpytkaté, lesklé
všechny jsou z http://nelly.com/

*Cukroví aneb bounty tyčinky*

18. prosince 2012 v 23:29 | kristynachd |  Články

Vánoce jsou za chvíli tady a je nejvyšší čas dělat cukroví, máš ráda kokos a nechce se ti dělat pracné cukroví? Zkus nepečené s chutí bounty tyčinek.
Tenhle recept je dost jednoduchý, rychlý a myslím si že i polévání čokoládou je zábávné.
připrav si :
1 máslo
25 dkg moučkového cukru.
100 ml smetany ke šlehání
25 dkg kokosu

Z tak málo surovin a myslím si že i poměrně levných bude výborné cukroví.

Nejdřívě vše smícháme v míse, někde jsem četla, že to i někdo povařuje, pak přidá kokos a pak nechá ztuhnout, já to nevařila.

Potom se musíme rozhodnou jestli budeme dělat kuličky nebo tyčinky, jestli tyčinky směs dáme na malý plech ale s vyššími okraji, rozložíme tak aby výška byla tak 3cm. potom dáme stuhnout do ledničky. Pozor: na plech polož folii, pokud nemáš tak pečící papír. Potom polej čokoládou.
Pokud chceš kuličky, směs hned použij, vytvaruj v kuličky, dej stuhnout a potom polej čokoládou.
Nevím co bych napsala dál, protože tento recept je opravdu jednoduchý a tento návod na tohle jednoduché (nejen) cukroví stačí.
Polévej čokoládou na vaření, nebo přímo polevou, nebo pokuď chceš můžeš zpracovat figurky z Mikuláše, ale pozor, do toho musíš přidat trochu ztuženého stoprocentního tuku.

Nech ztuhnout v ledničce, potom narovnej do krabice, dobře uzavři a dej do chladného místa, tyto dobroty rychle tvrdnou, proto je dobré je dělat pár dní před vánoci.

Tahle dobrota mi moc chutná, a co Tobě?

Přijď Zas ! :)
*RUBRIKY*

blik cvak Zamilovaný *5186* aja


počítání od 8.1. 2013

Flag Counter