Kniha magie není čarování aneb jak vědomě zacházet s energií

4. prosince 2013 v 18:11 | Kristynachd |  Články
Chcete pozitivně ovlivnit svůj život? A věříte, že k tomu lze využít magii? Přála sis vždy dosáhnout vlastních představ a cílů pomocí své energie? Tak si určitě kup knížku MAGIE NENÍ ČAROVÁNÍ.

"Rozhodnutí o úspěchu či neúspěchu je ve vašich rukou, sami odpovídáte za to, co jste vypustili do světa. Sami vytváříte energetnické pole, ve kterém žijete, a sklízíte, co jste zaseli."
říká autorka knihy Eva- Ulmer-Janes
Říká autorka knihy
Eva Ulmer-Janes
je povoláním inženýrka-architektka, někdy se uplatňuje jako kostýmní výtvarice. Věnovala se psychoanalýze, pak studovala u šamanů v Peru, Nepálu, Brazílii, Tibetu a na Havaji. Fascinuje ji možnost aplikovat jejich vědění v podmínkách evropských velkoměst. Už pětadvacet let úspěšně působí v oboru. Celkem je autorkou šesti knížek.

úryvek z knihy ( str. 154)
"Stejně jako všechny havajské techniky je i technika nápravy vztahů velice jednoduchá. Úplně stačí odpoutat svou pozornost od toho, co vás na chování a vlastnostech partnera zraňuje a co vám vadí, a vědomě se soustředit na jeho pozitivní stránky, které si zaslouží uznání"

Mé hodnocení: Zajímavá kniha, která přinese dost poznatků a nových věcí, je zajímavá ale někdy dost složitá na čtení, jsou tam složité výrazy, chvílemi nemusíte vědět co čtete, já se párkrát ztratila, je vhodná spíš pro dospělé.Jinak je kniha velmi čtivá, určitě tam jsou praktické návody, zajímavosti a změní ti to život. Určitě si knihu kup!
Informace o knize:
Kniha je o energii, jak sní pracovat a jak si vytvářet správnou energii, obsahuje praktické návody a praktiky, kterými prospějete sobě i okolí.
Rok vydání : 2012
počet stran: 207
běžná cena: od 169,-
Přeložil Vladimír Čadský z Německého originálu


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Přijď Zas ! :)
*RUBRIKY*

blik cvak Zamilovaný *5186* aja


počítání od 8.1. 2013

Flag Counter