Určitě si přečti : Máš cos chtěl, miláčku!

4. prosince 2013 v 17:56 | Kristynachd |  Články
Příběh o jedné dámě Angelině co nachytá svého manžela při nevěře, zhroutí se jí svět, ale nakonec dospěje k tomu, že ji manžel vlastně udělal laskavost a plachá zakřiknutá žena která jen věčně seděla doma se synem čekala na manžela, se mění v sebevědomou ženu, která ví co chce a užívá si život.
A také o tom, že pomsta může být ještě sladší než nejsladší čokoláda.

Linu čeká v novém životě mnoho zvratů, přijde o práci, najde si novou, kde potká sympatického kolegu, který má Linu rád.
Kup si tuhle knihu, přečti ji a zjisti jak to bylo dál, opravdu do stojí za to, tato autorka má skvělé myšlení a budu ráda, když si od této mladé spisovatelky přečtu ještě něco.

Informace:
autor: Jana Benková
rok vydání: 2013 (1.vydání)
počet stran: 208
cena od: 199,-
Moderní příběh, bez složitých výrazů, čte se celkem lehce. V každé kapitole budeš překvapena protože se dozvídáš pořád něco nového.

Mé hodnocení:
Knížka je naprosto skvělá, toto téma je celkem normální v běžném životě a bohužel se to i strává. Přečetla jsem ji skoro jedním dechem Zažila jsi něco podobného nebo se chceš ponaučit co dělat nebo nedělat aby ti to přítel neudělal? Nebo si můžeš vyčíst návody jak se zahovat a co dělat, pokud se ti to stane.
Určitě si kup tuhle knížku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Přijď Zas ! :)
*RUBRIKY*

blik cvak Zamilovaný *5186* aja


počítání od 8.1. 2013

Flag Counter