Květen 2014

Pletený chléb s nutelou

20. května 2014 v 9:46 | kristynachd |  Články
Skoro každý má rád sladké, ukážu ti skvělý recept na pletený chléb plněný s nutelou, takové pohoštění ocení jistě všichni hosti na tvé oslavě, návštěva nebo to upeč jen pro sebe nebo pro rodinu jako mls.

budeme potřebovat:
-sušené nebo čerstvé droždí
-2 a půl hrnku hladké mouky
-1hrnek teplé vody
-špetka soli
-2polévkové lžíce cukru
-nutelu

- vše zamícháme dohromady, těsto dáme do mísy od utěrku nebo deku, někam do tepla, aby těsto vykynulo.Necháme kynout 45-60 min, do velkého vykynutí.
potom těsto vyválíme na hladkou "placku" a rovnoměrně pomažeme utěrkou, těsto zavineme jako štrůdl, podélně rozkrojíme a zapleteme jako copánek. Potřeme vejcem, můžeme i posypat skořicí.
Pečeme na 180 stupnů v klasické troubě na 150 stupnů v horkovzdušné troubě, pečeme cca 25minut.
- zkusit můžeš tento sladký chléb i s marméládou, burákovým máslem, kokosovým, prostě jakýmkoli krémem.

Musím to vážně doporučit je to moc výborné a lehké, až na to že je to trošku zdlouhavé kvůli kynutí těsta.Jinak doporučuji závin ješte rozkrojit na půl, jinak je to moc dlouhé.

nejlepší FITness aplikace pro tvůj mobil

18. května 2014 v 20:44 | kristynachd
Do léta nezbívá už mnoho času ale přesto máš ješte šanci vylepšit svou postavu, k tomu ti můžou dost pomoct i mobilní aplikace, mnoho jich je také offline, takže ji můžes používat mimo internet, tedz vlastně skoro všude a kdykoli a jsou zdarma!!

1. aplikace - Denní břišní cvičení 3,8 MB
výborná intervalová aplikace, pro každý den jeřipraveno cvičení, každým dnem se doba cvičení prodlužuje, je to výzva na cca 40 dnů, moc mi pomohla břicho zpevnit, a vidím i výsledky.

2. aplikace - Calorie counter -MyFitnessPal
super aplikace, která pomáhá hlídat kalorie, má velké množství potravin k výběru.

3. aplikace - VirtuagymFitness Home a Gym - 15 MB
pokud nemáš inspiraci, určitě si stáhni tuhle aplikaci, najdeš v ní spoustu cvičení na to co právě cvičit chceš, ukáže ti to i spálené kalorie, můžete si založit svůj vlastní tréninkový denníček.

4. aplikace - Water Your Body 2,4 MB
vážně dobrá a užitečná aplikace, která hlídá denní příjem vody, vždy kolik vypiješ vody, si odklikneš, pokud dlouho nic neodklikneš, aplikace připomene. Na začátku vyplníš svou váhu, aby jsi věděla, jaký má být tvůj denní příjem vody.

5. aplikace - Nike+ Running 22 MB
Nejlepší alikace pro běhání, pomocí GPS zaznamenává tvou trasu, můžeš ji sdílet svým přátelům, sledovat i jejich výseledky a to je motivací. Jsou tam různé běhací výzvy, no zkrátka, vážně dobrá aplikace.

6.aplikace - Squats pro 2,7 MB
chceš mít pěkný zadeček? Tak si určitě stáhni tuhle aplikaci, počítá to nejen počet "dřepů" které uděláš, ale také počet vzdané energiie, neboli spálených kalorií. Je tam i cvičební který je udělán přímona míru tobě, podle věku a fyzické zdatnosti.

Doufám, že pár z aplikací využuješ, pro android je takových aplikací vážně dost, a věřím že ti do léta pomůžou vypracovat se k potavě snů

Přijď Zas ! :)
*RUBRIKY*

blik cvak Zamilovaný *5186* aja


počítání od 8.1. 2013

Flag Counter