Říjen 2014

PRodloužení vlasů doma metodou micro-ring?

31. října 2014 v 11:37 | Kristynachd |  Články
Máš krátké vlasy a sníš po dlouhých a nebo postě jsi blázen do dlouhých vlasů a chceš je mit co nejdelší? Zkus prodloužení vlasůmetodou micro ring, cože je nejšetrnější metoda prodloužení vlasů na delší dobu.
Touto metodou ti prodlouží vlasy samozřejmě i kadeřnice, a také více kvalitněji, ale za ceny několika tísíců, záleží podle délky, hustoty a typu vlasů ale většinou je cena od 7 tis. do 20 tis. korun.
A takové vlasy si můžeš udělat i doma! Samozřejmě nemáš žádnou záruku kvality práce ale vyjde tě to o mnohem levněji. Takové vlasy si můžeš udělat od 1000,- doma, nejdražsí jsou samozřejmě vlasy. výběr vlasů nenechte náhodě, aby se vám nezacuchaly po pár umytí nebo česání. Vlasy můžeš koupit nové, stránek které vlasy na prodloužení metodou micro ring nabízí je spousta, objednávat můžeš i ze zahraničí, kde tě vlasy vyjdou levněji ale němáš pak záruku kvality vlasů a nebo můžeš vlasy koupit od někoho, kdo takové vlasy na prodloužení měl a prodává je, ale před koupí je lepší vlasy zkontrolovat, jestli jsou pořád v dobrém stavu. Většinou na vlasech jsou už kroužky a nebo se dají za pár korun opět na internetu zakoupit.
A jak probíhá aplikace?
U nových vlasů bývá na každém pramínku kroužek a takový vlasec, kterým provléknet vlas, a táhneš, tím se vlas dostane do kroužku, potom stačí pouze vzít speciální kleště, které jsou také k sehnání na internetu a kroužek secvaknout.
Pokud kupuješ použité vlasy, nebo vlasy kde není vlasec, budeš potřebovat háček. Na háček navlékneš kroužek, vezmeš pramínek tvých vlasů, zahákneš do háčku a vytáhneš skrz kroužek. Potom vložíš pramínek vlasů, který bývá zacelen tvrdou hmotou, takže do kroužku jde pramínek skvěle. A potom zase jen zacvakneš.
TIP. Pro aplikaci druhým způsobem je háček důležitý, ale za kleštičky nemusíš utrácet, postačí ti nějaké ploché co máš doma.

Nezapomeň že vlasy se musí cca každé 3 měsíce posunout, protože ti drustají tvé vlasy a kroužek s vlasem by byl přiliš nízko.
Odstranění spoje je velmi jednoduché. Vezmeš pramínek se spojem, kleště a proti stiskem kroužek v pohodě otevřeš.
Vlasy se musí aplikovat samozřejmě vzadu na hlavě, kde to třeba někdo nezvládne, proto je lepší někoho požádat, a jak vlasy správně aplikovat najdeš na videu třeba zde :
Také nezapomeň, že vlasy musíš česat speciálním hřebenem na prodloužené vlasy, je mnohem jemnější a tím vlasy nevytrhá, a česat je potřeba alespoň 2x denně. Umývej vlasy vždy rozčesané a používej přírodní šampony bez olejů, takové by mohly uškodit spojům.
Vhodné je alespoň 2x týdně dávat na prodloužené vlasy masky, ať už koupené nebo domácí, vhodné je na konečky dávat různé balzámy a olejíčky, protože vlasy nejsou přirozeně vyživovány.

Na závěr chci říct, že to není vůbec nic těžkého, také jsem se nejdříve toho bála, ale jsem šťastná, že můžu mít delší vlasy za celkem malou částku a vydrží mi to. Proto pokud o tom uvažujete, nebojte se :-)

Nominace na blog Life!

10. října 2014 v 22:49 | Kristynachd |  Články
Ahoj !! Všechny Vás moc prosím o hlas http://www.blogerkaroku.cz/nominovane-blogy
budu Vám mooooc vděčná! <3

Přijď Zas ! :)
*RUBRIKY*

blik cvak Zamilovaný *5186* aja


počítání od 8.1. 2013

Flag Counter