Vánoce a silvestr u mě ♥

7. ledna 2015 v 19:29 | Kristynachd |  Články
Ahoj, možná se ptáte, jak to vypadá u nás na Vánoce a na Silvestra, ano tento článek jsem měla dát už mnohem dřív, ale nevadí, já se s vámi o to podělím až teď a budu ráda když mi napíšete třeba jaké tradice máte vy nebo kde a jak slavíte Vánoce. :-)
Vánoční svátky jsou nádherné, já je mám moc ráda, jsem takový Vánoční blázen, protože už několik měsíců dopředu koukám na vánoční pohádky.. Nejsem proti ozdobit si Vánočně dům hned na začátku prosince, prosinec je prostě u nás celý vánoční, a já vyrábím přání, balím dárky a taky peču cukroví celkem brzy, protože jakmile nastane 22. prosince uteče vše hrozně rychle a po 25. prosinci už to prostě moc Vánoce nejsou, proto začínám brzy a svátky a celou tu náladu si užívám.
Stromeček zdobíme 23. večer (osobně až budu mít vlastní bydlení ho chci mít tak týden před Vánoci :-D)
24. dopoledne ani nic neděláme, většinou se dobalují dárky, douklizí se dům a jen tak se čeká na večer. Štedrovečerní večeři máme hodně brzou, většinou už něco po páte se smaží řízky a dává salát do mísy. Všichni se jsou umýt a připravit, potom se sejdeme u Štedrovečerní tabule, připijeme si sektem a všichni si vychutnáváme řízky a smažené vinné klobásky.
Po večeři jseme se sestrama nahoru do patra a čekáme než zazvoní ježíšek, potom přijdeme dolů kde je plno dárků a prskavky na stromku a rodiče nás foti. A potom už jen hurá rozbalovat dárečky!! Bohužel žádné tradice nemáme. 25. jede k nám přítel, vymění si s rodiči dárky a vezme mě k nim. Tam si vyměním já dárky s rodiči a večer si dáváme s Tomem dárky pod jeho stromečkem :-)Silvestr trávím poslední tři roky s přítelem, poprvé jsme byli v jeho městě na jedne "party" podruhé jen doma a tento rok jsme byli u přátel v bytě, bylo to asi nejlepší, být jen ve 4, udělat jenohubky, koupit dobré pití, v půlnoci se projít městem na ohňostroj a slavit!! :-) Novoroční pusa nemůže chybět!

A jak jste strávili letošního Silvestra Vy?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Coneja^^ Coneja^^ | Web | 7. ledna 2015 v 19:40 | Reagovat

krásné :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Přijď Zas ! :)
*RUBRIKY*

blik cvak Zamilovaný *5186* aja


počítání od 8.1. 2013

Flag Counter