Jaké byly mé jarní prázdniny?

7. února 2015 v 20:04 | Kristynachd |  Novinky
Achjo, už je sobota a týden jarních prázdnin v Libereckém kraji je tatam :(
Teď už jsou nejbližší prázdniny jen ty letní. Ale můžu říct že jsem si "jarňáky" užila. První dny byly asi nejvíce užité, jezdili jsme s přítelem do bazénu, bruslit na bruslák, často jsme si vařili.
Potom asi dva dny jsme jen tak proleželi, profilmovali a procházeli se. Před pár dny jsme byli taky na lyžích ale tak mě potom bolely nohy že druhý den jsem na lyže už nechtěla :-D ve čtvrtek jsme byli s přítelem na tataráku v Liberci kam jsme měli voucher. Byl vážně půl kilový s 18 topinkami a moc dobrý! Jíst tatarák mě naučil přítel s rodinou, sama jsem ho dříve neměla a poprvé mi nějak nezachutnal a přišlo mi to divné jíst sirové maso, ale časem mi hrozně s topinkami zachutnal a můžu říct že se to stalo mým oblíbeným jídlem.
Dneska jsme si s přítelem uvařili penne s nivovou omáčkou a bylo to výborné. Teď se chystáme jet ještě do bazénu, máme totiž permamentku tak toho využíváme :-)
Zítra jedeme s přítelem a jeho rodiči za dědou do dalekého města kde asi zajdeme na oběd a budeme se procházet po městě. Achjo, poslední den volna a večer se učit do školy na klavír :(

A kdy máte jarní prázdniny vy a jak si je plánujete užít?


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Přijď Zas ! :)

MÉ OBLÍBENÉ SPŘÁTELENÉ STRÁNKY:

STUFF1 http://stuff1.blog.cz/


weheartit.com
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
*RUBRIKY*

blik cvak Zamilovaný *5186* aja


počítání od 8.1. 2013

Flag Counter