Co si nezapomenout na Votvírák 2015?

20. dubna 2015 v 23:26 | Kristynachd |  Recenze
Votvírák se kvapem blíží, spousta lidí se nemůže dočkat protože Votvírák 2015 vypukne už 12.6. a bude probíhat do 14.6.
Ať už se chystáš na tento velký festival jet poprvé nebo už jsi zkušený návštěvník, nezapoměň na nějaké důležité věci, které by se ti mohli hodit nebo které budeš potřebovat.

1. vstupenka a parkování
ze všeho nejdůležitější se zakoupit si vstupenku na festival, kterou si můžeš zakoupit online a nebo na vybraných místech, více o tom, kde můžeš zakoupit vstupenky najdeš zde: http://www.votvirak.cz/
Pokud vyrážíš autem nezapomeň si koupit také parkovací kartu.

Kde se může přespat?
Pokud se ti zrovna nechce přespat v autě, můžeš využít stanového městečka zdarma, nově je tento rok založeno i další nové městečko, které je za menší poplatek a kde je omezená kapacita, má vlastní sociální zařízení a kde je průběžně zajišťován úklid. Proto určitě nezapomeň na stan, karimatky a spacáky.

2. nezapomeň mapu
ačkoli nepřehlédneš ukazatele nebo davy lidí u festivalu, je dobré si s sebou vzít mapu. Nikdy nevíš co se na tvé plánované trase stane a kudy budeš muset objíždět aby ses na festival dostala.

3. osobní doklady, léky
určitě každý nosí doklady u sebe, ale snaž se je nosit pořád v průběhu celého festivalu. Ať už to je občanský průkaz podle kterého tě poznají nebo průkazk pojištěnce. Nikdy nevíš co se ti přihodí a budeš zrovna někde, kde nejsou tví známí.

4. opalovací krém, brýle, pokrývka hlavy
snad bude v době festivalu krásné počasí, ale určitě to nepodceň. Představ si, že stojíš celé hodiny před pódiem a paří sluníčko, proto se pravidelně maž, protože prvnotní sluníčko je nejhorší a určitě nezapomeň na nějakou pokrývku hlavy, aby se ti neudělalo špatně a nezkazila sis tím celý festival.

5. Peníze
do areálu festivalu se nesmí brát z bezpečnostních důvodů žádné vlastní potraviny nebo pití. Proto určitě nezapomeň na dostatek peněz, aby jsi mohla dodržovat pravidelný pitný režim.
O stravování neměj nouzi, v areálů najdeš nespočet stánků s dobrým občerstvením i pořádným jídlem.

6. oblečení podle počasí
to ti nemusím ani připomínat, snad každá dívka si nabalí i to, co ani nepotřebuje. Ale pokud jedeš na votvírák na celý víkend, určitě si vezmi i nějaké teplejší oblečení. V pátek může být krásně teplo a v sobotu se může rázem ochladit, proto určitě na nějakou "šusťákovku" a delší kalhoty nezapomeň.

Letos se na votvírák moc těším, protože tam budou snad všichni umělci, které já mám ráda, jako například: Horkýže Slíže, Divokej Bill, Mandrage, No Name, Majk Spirit a další na které se vyplatí určitě zajít. Na kompletní přehled hostů se můžeš podívat zde: http://www.votvirak.cz/

A co ty? Chystáš se letos na votvírák? A na koho se nejvíc těšíš?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Přijď Zas ! :)
*RUBRIKY*

blik cvak Zamilovaný *5186* aja


počítání od 8.1. 2013

Flag Counter