Červen 2015

Co jsem našla v květnovém brandnooz boxu?

23. června 2015 v 14:31 | Kristynachd |  Články


Brandnooz box mě jako vždy nezklamal a mile překvapil. Přinesl mi něco, co jsem doposud nezkoušela a co se hodí na letní grilovačky? Co si brandnooz box tentokrát připravil? Podívej se!

1. BBQ marináda od Maggi
V balíčku jsem objevila dvě marinády, jednu na krkovičku a druhou na kuřecí, zkoušela jsem zatím jen tu na kuřecí a musím říct že je to opravdu rychlovka, žádné dlouhé přípravy a kuřcí plátky měly moc dobrou chuť!

2. BBQ marináda s marinovacím sáčkem od Maggi
Marinády jsou stejné jako předchozí, ale s marinovacím sáčkem, což je určitě super věc když jedete grilovat někam do přírody nebo na fesťáky a nechceš s sebou tahat box, ve kterém bys maso namarinovala.

3. Marináda + směs na bylinkové máslo nebo barbecue kečup od Maggi
Tohle se mi moc líbilo! Marinády mají skvělou chuť a dipy se k masům dokonale hodí. Do bylinkového dipu stačí přidat trošku másla a hořčice, do barbecue kečupu trošku kečupu. To bylinkové máslo bylo moc výborné a určitě plánuji koupit znovu, k tomu opéct na grilu bagetku do křupava a je to!

4. Spak kečup Gourmet jemný
Pravý nefalšovaný kečup! Ze 100% italských rajčat (z 36 rajčat!), bez přidání chemických konzervantů, vhodný i pro bezlepkovou dietu. Kečup je výborný, lepší jsem neměla. Jde znát, že je to kvalitní kečup, není řidký, světlý, kyselý nebo hořky, je zkrátka dobře sladký, tak jak má být. Určitě ho budu kupovat pravidelně.

5. Chupa Chups Big babol
Výborné žvýkačky, ze kterých jdou udělat velé bubliny jako v dětství. Nejvíce mi chutnalo zelené jablko, v jednom balení je i celkem dost žvýkaček za super cenu, takže určitě mohu doporučit.

6. Fernet Stock hruška
K tradičcnímu fernetu byla přidána hruška, díky tomu vznikla jedinečná chuť. Dostala jsem malé panáky v super plastovém balení, takže určitě super na dovolenou nebo na grilovačku. Tento hruškový fernet mi moc chutná, dokonce více než originální. Opravdu super na letní pařby!

7. Corny big fruit
Corny úplně miluji, tato je plná ovoce a bez čokolády, takže se ti v létě nerozpustí. Musím říct že mi moc zachutnala a už si ji pravidelně kupuji. Je to kombinace cereálií a šťavnatého ovoce,

8. Strongbow Gold apple
Má první zkušenost s tímto nápojem a musím říct že je to výborné. Tato hořkosladká chuť s ledem nádherně v horku osvěží. Výborná jablečná chuť, kterou jsem si dopřávala u grilování. Už chápu proč je to nejprodávanější cider na světě!

9. Jumex. broskev a mango
Džusy z mexika v extra malé plechovce na výlety, které ocení jak děti tak dospělí. Mango mi moc chutnalo a určitě budu kupovat znovu, broskev nebyla špatná, ale podlě mě byla moc sladká, chutnalo to úplně jako ta šťáva z konzervy broskví. Mám raději džusy osvěžující, kyselejší s dužinou, tyhle byly až moc sladké, ale určitě to nejsou všechny. Třeba ananasový džus od jumexu je můj nejoblíbenější!

10. Smarty, black
Nealkoholický nápoj který má originální chuť a vůni a poskytuje relaxační a koncentrující účinky a budeš se s nimi cítit pohodově při jakékoli aktivitě. Nápoj je založený především na přírodních látkách. Nápoj měl celkem dobrou chuť granátového jablka a dalšího ovoce. Zkusit můžeš i v bílé jemnější variantě, které se říká odpolední pohlazení, který jsem bohužel ještě nezkusila ale plánuji.

Květnový brandnooz box mě opravdu moc potěšil, hlavně marinády a panáky na cestu! Opravdu mohu všechny výrobky s chutí doporučit. Pokud chceš i ty vyzkoušet chutě něčeho, co by sis normálně nekoupila, určitě si objednej svůj brandnooz box na : http://www.brandnooz.cz/

Room Tour na krásná.cz!!

16. června 2015 v 14:20 | Kristynachd |  Novinky
Ahoj <3 na krásná.cz mi vyšel článek - Room tour! Pokud se chceš podívat klikni ZDE děkuji!!

II. Room Tour <3

9. června 2015 v 16:59 | Kristynachd |  Bydlení
Milé čtenářky, už je to celkem doba co jsem natáčela svou 1. room tour a jelikož se docela můj pokoj změnil, nechám vás tak trochu nahlédnout do svého pokoje po druhé. Třeba se něčím inspirujete.

V pokoji toho mám celkem dost, protože před tímhle pokojem jsem měla pokoj větší a tam se to všechno vešlo, bohužel jsem také celkem vetešnice a je mi strašně moc líto vyhodit i nejrůznější blbůstky. Třeba sušené květiny líbí se Vám? Babička mi neustále vtlouká do hlavy ať je vyhodím, že mají negativní energii, že dostanu nové a tak dále. Ale mně se to moc líbí, dá to pokoji takový "vintage" styl a vyhodit je opravdu nechci.


Mohli byste se inspirovat třeba držákem na boty na podpatky, který jsem udělala tak, že jsem koupila v ikee tyč na závěsy asi za 30 korun a jednoduše ji položila na skříně, boty na podpatky podpatkem zaháknu.


Nebo třeba DIY vázami, o kterých jsem již psala a dělala DIY, najít to můžete ZDE.

Nebo třeba domácí bordurou, o které jsem tedy ještě nepsala. Je to moc krásné a jednoduché. Stačí si vytisknout šablony a stříhat a střéíhat, počítejte s tím, že je to celkem piplačka a nebudete to mít asi za jeden večer. Potom stačí už jen navlést na nějaký provázek nebo mašličku. Původně je to nápad na dekoraci na svatbu, ale moc se mi to líbí i jako dekorace do pokoje, věřím, že najdete i více takových šablon a tak si můžete vystříhat třeba své jméno :-)


Jinak moc se mi líbí provensal styl, mám ráda bílé a přírodní doplňky a jejich kombinaci. Jelikož ještě nemám vlastní byt tak si to nemohu zařídit úplně podle svých představ, třeba nabytkem, který se mi líbí. Ale snažím se alespoň mít pár dekorací v tomto stylu nebo si něco takového neustále vytvářet.

Snad se Vám video a fotky libíli a třeba si vezmete i nějakou ispiraci, pokud vás napadá něco, co bych mohla změnit a jak, tak mi to napiště. :-)

na video můžete mrknout zde:

Top 5 míst které o prázdninách uričtě navštiv!

4. června 2015 v 16:31 | Kristynachd |  Články
Letní prázdniny jsou za chvíli tady, už víš co budeš o prázdninách dělat? Pokud se nechceš ano chvíli o prázdninách nudit, udělej si výlet třeba na nějaké z těchto míst!

1. Českosaské Švýcarsko
- jeden ze čtyř národních parků v Česku. České Švýcarsko se nachází v okrese Děčín mezi obcemi Hřensko, Chřibská a vesnicí Brtníky. Najdeš zde mohutné skalní věže, brány, stěny, rokle, města a bludiště. Nejznámějším skalním útvarem je Pravčická Brána, která je symbolem parku. Mezi soutěskami je voda, kde se můžeš projet na lodičce, byla jsem tam a mohu jen a jen doporučit, je to krásný výlet. více informací se můžeš dočíst na webových stránkách.

2. Zoo Dvůr Králové
- nádherná zoo s velkou kolekcí Afrických zvířat, zoo je moc krásně udělaná, najdeš zde i safari kde se můžeš projet svým autem nebo safaribusem - je to neuvěřitelný zážitek jet v otevřeném autobuse a okolo běhají zvířata. Za pár korun se tu i dobře najíš. Na tuhle zoo si včetně safari udělej dostatek času, aby jsi stihla všechno projít.

3. Zámek Mikulov
- Vyraž někam na zámek, pokud ti mohu doporučit, zajeď se podívat na zámek Mikulov, který opravdu stojí za podívanou. Zámek je v krajině Pálavy. Pobýval zde například císař Napoleon. Nezapoměň se také podívat do nedalekých vinic, většinou už bývá v ceně vstupu projížďka na kolech k těmto vinicím. Určitě se podívej i do zámecké zahrady která je nádherná.

4. Přírodní koupaliště Sloup v Čechách
Vyraž do malebné vesnice jménem Sloup v Čechách, je to moc krásná vesnice s bohatým vyžitím. Najdeš zde například přírodní koupaliště s pískem, s restaurací a s různými stánky. Můžeš se tu zde i ubytovat v pěkných chatkách a nebo ve vlastním stanu. Ve Sloupu najdeš i krásnou rozhlednu, různé turistické okruhy, cyklostezky, lesní divadlo a podívat se můžeš i do nedalekého sklářského města Nového Boru. Od sloupu bydlím asi 2 kilometry a opravdu to tu mohu doporučit.

5. Středověká krčma Dětenice
Pokud chceš zažít opravdu nevšední zážitek, vyraž do Dětenic do středověké krčmy. Je to výborná restaurace, která je celá opravdu ve středověkém stylu, včetně servírek a číšníků, také jejich chování a mluva tomu odpovídá, a věř že pro slovo nechodí daleko :-D. Vedle najdeš barokní zámek, u kterého se často konají různé akce, nebo si můžeš udělat prohlídku vevnitř. Každou sobotu a neděli od 14:00 jsou tu rytířské turnaje. Pokud chceš výlet ještě více ozvláštnit, můžeš se v samotném zámku ubytovat a to v některém z krásných pokojů.

Snad jsem ti dala nějakou inspiraci kam o prázdninách vyrazit, vypasala jsem zde několik mých oblíbených míst, i když jich mám nespočet, ty vám představím třeba příště. :-)

Přijď Zas ! :)
*RUBRIKY*

blik cvak Zamilovaný *5186* aja


počítání od 8.1. 2013

Flag Counter