Září 2015

4 Tipy na podzimní outfity

21. září 2015 v 19:26 | Kristynachd |  Móda
Podzim je za chvíli tady, venku už začíná být chladno a my tomu musíme přizpůsobit svůj šatník. Avšak nemusí to být žádné utrpení, protože podzimní outfity jsou pěkně rozmanité. Inspiruj se pár outfity se mnou.

1. Podle mě nejlepší na podzimu jsou ty botky, miluji podzimní kozačky, tenhle outfit je v kombinaci s vínovými kalhoty, které jsou na podzim jak dělané. Vínová barva se prostě k podzimu hodí. Stačí k tomu vzít nějaké obyčejné lehké tílko a světřík. Kabelku laď podle bot, samozřejmě můžeš zvolit i větší podle potřeby. Outfit vypadá pohodlně, takže bych ho doporučila do školy nebo na nákupy.


2. tento outfit je více elegantnější, moc se mi líbí kombinace koženky a chlupaté vestičky, outfit je hodně sexy, určitě se neboj krátkých a krajkových topů ani na podzim, protože tě zahřeje například světřík nebo kožíšek. Kozačky jsou moc krásné, ale ne každý by si na ně troufnul, ale takhle vysoké kozačky vypadají k takovému outfitu opravdu moc pěkně, ale myslím si, že když si vezmeš nějaké nízké bude to stejně pěkné. Tenhle outfit bych si určitě vzala na nějakou večeři nebo párty, ovšem s nižšíma botama :D


3. outfit je zase úplně něco jiného, ale je v něm také sukně. Zase v něm můžeme vidět vínový kousek, který prostě k podzimu patří. Koženková bundička vypadá moc krásně a dokáže i zahřát. Batůžek jsme zvolila, protože mi tenhle outfit připadá jako do školy a do školy je přece jen lepší batůžek. K tomuto outfitu se hodí i více než kabelka. Zvolila jsem pohodlné polobotky, které se opravdu třeba do školy hodí, jsou pohodlné takže ti nebude vadit ani bežení na autobus nebo cesta domů pěšky.


4. teď jeden světlejší outfit, to je asi můj favorit. Moc se mi líbí tyhle botky protože takzvané "uncle boots" jsou mými nejoblíbenějšími. Nejsou úplně nízké, ale jsou na nižším podpadku, což je i pohodlné. Moc se mi líbí ta světlá kombinace barev, kterými rozzáříš i chmurný podzimní den.

Doufám že jsi se alespoň trošku inspirovala v podzimním oblékání, pokud by jsi chtěla vědět, odkud jsou jednotlivé kousky, stačí napsat, měla bych vědět. :-)


Přijď Zas ! :)
*RUBRIKY*

blik cvak Zamilovaný *5186* aja


počítání od 8.1. 2013

Flag Counter