Listopad 2015

Prosím o lajk na stránku! <3

17. listopadu 2015 v 19:59 | Kristynachd |  Novinky
AHOJ VŠICHNI, TENTOKRÁT VÁS VŠECHNY MOC ŽÁDÁM O KLIK NA LAJK NA TÉTO FB STRÁNCE:-) NIC VÍCE, BUDU VÁM MOC VDĚČNÁ, MĚJTE SE KRÁSNĚ!!


DIY - návod na dva krásné věnce

9. listopadu 2015 v 23:09 | Kristynachd |  Tipy, návody, rady - DIY
Scháníš nějakou pěknou dekoraci, kterou si můžeš vyrobit doma a nestojí to skoro nic? Mám pro tebe dva návody na věnečky, které využiješ jako dekoraci na dveře nebo i jako dekoraci ve svém pokoji. Myslím si, že to je pěkný dárek třeba pro maminku nebo babičku.


1. Vypichovaný věnec
- Tento věnec se hodí pro všechna roční období, záleží jen na tobě jakou barvu zvolíš, moc pěkný je i barevný.
Budeš potřebovat:
Polystyrenový korpus na věnec
látka - může být jakákoliv, já dělala z netkané textilie, moc pěkný je i z organzy.
špejle
doplňky, dekorace (může, ale nemusí být), já dělala růžičky z plat od vajec.

- Je to hodně jednoduchá technika, stačí si pouze nastříhat látku na malé čtverce, asi tak 6x6. Položíme kus látky na polystyrenový korpus a veprostřed píchneme špejlí. Látka zůstane v korpusu a vytvoří takový zmuchalný vějířek. Další čtverečky dáváme hned vedle, aby nebylo žádné místo volné.
- Když je věnec hotový, můžeme ho dozdobit, čím chceme. Třeba umělými květy, plastickými dekoracemi, řetězy, provázky..2. Přírodní věnec
- Tento věnec je spíše takový podzimní.
Budeš potřebovat:
Polystyrenový korpus na věnec
přírodniny - žaludy, šišky, skořápky..
(pokud chceš, můžeš použít pytlíček s vonnýma skořápkama, které jsou na dekoraci, koupíš do 30 korun všude v obchodech s nábytkem, dekoracemi..
tavnou pistoli

- Další jednoduchý věnec, na který je ale potřeba více času než na ten předchozí. Lepíš jednoduše různé přírodniny tavnou pistolí na věnec, neboj se dávat různé přírodniny hodně blízko sebe, ať nejsou vidět prázdná místa.Doufám, že jsem ti dala nějakou menší inspiraci, jak si udělat vlastní věnec a vyzdobit si jím dvěře nebo pokoj :-)


Přijď Zas ! :)
*RUBRIKY*

blik cvak Zamilovaný *5186* aja


počítání od 8.1. 2013

Flag Counter