Top 6 letních aplikací, které musíš v mobilu mít!

3. července 2016 v 22:51 | Kristynachd |  Články
Je tu léto, pro většinu z nás i prázdniny a skoro každý se v této době chystá na dovolenou, na výlet nebo na nějakou výpravu. A aby tohle tvé putování bylo o něco více užité a bez problémů, mám pro tebe pár tipů na super aplikace do mobilu, bez kterých se neobejdeš.

Google maps nebo mapy.cz
Tuto aplikaci zná určitě každý, většina mobilů je už má v sobě. Najdeš v něm všechna místa, trasy, vzdálenosti a navede tě a já ji používám nejvíce ze všech aplikací.

Atlas hub
Mnoho z nás se v létě vydává do lesa na houby, najdeš jich spoustu, ale když to není třeba hříbek tak to necháš být. Co když ale je to nějaká jedlá a dobrá houba? Houbu můžeš najít v databázi s fotkami a nebo odpovědět na pár otázek, co se houby týkají a vyjede ti, jaká je to houba.

Airbn
Skvělá aplikace, kde najdeš ubytování po celém světě. Ubytování tam nabízí lidé u sebe doma, ve volném pokoji, nebo třeba i nějaké penziony. Ubytování bývá většinou dost levné, určitě levnější, než kdyby sis musela zařizovat ubytování přes nějakou cestovní kancelář. Stačí si nastavit kde se chceš ubytovat, kdy a jaký je tvůj finanční limit a vyjede ti spousta možností.

První pomoc
Cestování v přírodě s sebou přináší i určitá rizika. Tato aplikace ti prozradí, jak v nějaké krizové situaci postupovat. Nejdůležitější je ovšem zavolat záchrannou službu. Aplikace je velmi přehledná a šikovná, takže pokud v nějakých situacích nevíš, jak postupovat, sáhni po této aplikaci.

C:geo
Jsi fanoušek Geocachingu? Pak už nejspíše tuto aplikaci znáš. Pokud ale ani nevíš o co jde, tak čti! Tento sport spojuje cestování, poznávání zajímavých míst, bystrost, odvahu a někdy i adrenalin. Jde vlastně o to, že hledáš ,,kešky" a tato aplikace ti zobrazí všechny kešky ve tvém okolí pomocí GPS.

Tipy na výlet - vyletnik.cz
Výborná aplikace, kterou stačí jen zapnout a ukáží se ti zajímavá místa a tipy na výlety ve tvém okolí. Tuto aplikaci mám moc ráda a často ji využívám, když jedeme třeba na nějaký výlet a nečekaně se nám zvrtne program nebo máme čas navíc. Najde to opravdu dost míst, o kterých se ani nepíše třeba na informační tabuli v dané lokalitě. Vybrat si můžeš z několika kategoriií, můžeš si vybrat, jestli chceš navštívit zámek, rozhlednu, přírodní památku, město nebo nějakou akci.


Snad se ti alespoň jedna aplikace zalíbila a pomůže ti si užít tvé prázniny o trochu více. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jan Jan | Web | 4. července 2016 v 13:13 | Reagovat

Díky moc, skvělý. hned se na to jdu mrknout.

2 C. C. | Web | 4. července 2016 v 14:06 | Reagovat

Všechny aplikace jsou zajímavé a opravdu na lhéto vhodné :-) Co ale můžu říct, že mě bohužel nepomůžou ani mapy ani GPS navigace, já mám prostě orientační smysl -100 :-?  :-D

3 Někdo Někdo | 16. října 2016 v 18:20 | Reagovat

A nebo taky wi-fi mapa :DDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Přijď Zas ! :)
*RUBRIKY*

blik cvak Zamilovaný *5186* aja


počítání od 8.1. 2013

Flag Counter