Srpen 2016

6 věcí, kterými můžeš zahnat bolest hlavy nebo migrénu!

26. srpna 2016 v 16:40 | Kristynachd |  Články
Určitě každá z nás měla větší bolest hlavy nebo dokonce migrénu, která nešla jen tak zastavit. Mám pro tebe pár tipů na to, jak ji můžeš zkusit jednoduše zahnat bez použití různých . Je to velmi jednoduché a zkusit to může úplně každý!

1. Pij hodně vody!
Ne, opravdu to není jen povídačka. Když budeš pít hodně vody, z těla se odplaví špatné látky a začne se regenerovat.

2. Jdi do přírody
Pokud tě bolí hlava, zkus se pořádně napít a jít do přírody, v přírodě je plno kyslíku a tím se tvé tělo dostatečně prokrví a pročistí. Mně vždy pomůže zajít do nějakého klidného lesa, sednout si na chvíli a jen tak meditovat. Nádech - výdech.

3. Vlez si do postele, ale ne sama!
Je všeobecně známo, že sex pomáhá. Z těla se vyplavují nejrůznější látky a hormon štěstí, díky tomu se cítíš lépe a opustí tě bolest. Sex pomáhá taky na menstuační bolesti, takže směle do toho!

4. Udělej si masáž šíje
Dej si ruce za svůj krk, na ramena a šíji a pořádně ta místa promasíruj. Zavři oči a vůbec nemysli na to, že si to děláš sama. Uvidíš, jak krásně se uvolníš. Třeba dokonce si uvolníš nějaký ten sval nebo nerv, který zapříčinil tvou bolest hlavy.

5. Zacvič si
Místo polehávání zvol svižnou procházku nebo třeba jógu, hlavě tě rázem přestane bolet a navíc uděláš něco dobrého pro tvé tělo. Vědci dokonce zjistili, že když budeš pravidelně cvičit, migrény se nebudou dostavovat. Stačí si třeba každý den na 30 minut zaběhat, projet na kole nebo třeba zacvičit zumbu ve svém pokoji!

6. Přivoň si k mátě nebo si z ní udělej obklady
Ať už přivoníš k čerstvé nebo k sušené mátě, udělá se ti lépe. Dobře uděláš, když dvě lžíce nadrcené máty povaříš v půl litru vody a těsně před bodem varu to vypneš. Když vývar vystydne, namoč si do něj kapesník nebo plenu a přikládej na hlavu a čelo. Hlavu ti to hezky zchladí a vůně máty tě uvolní.

Chceš delší a hustší řasy? Vyzkoušej ricinový olej!

2. srpna 2016 v 16:17 | Kristynachd |  Tipy, návody, rady - DIY
Určitě každé z nás se líbí dlouhé, husté a výrazné řasy. Bohužel ne každé z nás je příroda nadělila a i když použijeme všemožné pomůcky nebo řasenky, nejsou stále řasy podle našich představ.

Už delší dobu jsem četla o zázračném ricinovým oleji, který pomáhá na různé věci. Jedno z jeho využití je, že po něm rostou řasy, nebo obočí chceš-li.

Kde ricinový olej koupit?
Původně jsem si myslela, že to je drahá záležitost a ke koupi jsem se stále neměla. Jednou jsem čekala nedaleko lékárny a tak jsem si z dlouhé chvíle řekla, že se zajdu podívat, kolik tak stojí. Ricinový olej odlévají do lahviček, podle toho, kolik chceš.
Za lahvičku asi o 50ml jsem platila něco kolem 40-50,- Takže je to opravdu levné. Je to taková hustá, sametová, průhledná tekutina.

Jak a kdy olej na řasy používat?
Ricinový olej používej nejlépe každý den. Nejlepší je vždy večer, po odlíčení a umytí. Zařaď to mezi svou večerní rutinu! Postačí ti jen vatová tyčinka nebo čistý kartáček od řasenky, potom stačí jen namočit do olejíčku a nanést na řasy. Po celé délce i do kořínků.

Vlastní zkušenost?
Četla jsem, že výsledek jde vidět už po necelým týdnu. Já se přiznám, že jsem výsledek viděla už po dvou večerech. Nevím, jestli je to možé, ale řasy se mi zkrátka zdály takové zdravější, hustší a lesklejší a i o něco delší. Takže když to budeš opravdu používat pravidelně, výsledek se stoprocentně dostaví. :-)

Pokud chceš o něco hustší obočí, neboj se ricinový olej nanést i na ně.

Přijď Zas ! :)
*RUBRIKY*

blik cvak Zamilovaný *5186* aja


počítání od 8.1. 2013

Flag Counter