6 věcí, kterými můžeš zahnat bolest hlavy nebo migrénu!

26. srpna 2016 v 16:40 | Kristynachd |  Články
Určitě každá z nás měla větší bolest hlavy nebo dokonce migrénu, která nešla jen tak zastavit. Mám pro tebe pár tipů na to, jak ji můžeš zkusit jednoduše zahnat bez použití různých . Je to velmi jednoduché a zkusit to může úplně každý!

1. Pij hodně vody!
Ne, opravdu to není jen povídačka. Když budeš pít hodně vody, z těla se odplaví špatné látky a začne se regenerovat.

2. Jdi do přírody
Pokud tě bolí hlava, zkus se pořádně napít a jít do přírody, v přírodě je plno kyslíku a tím se tvé tělo dostatečně prokrví a pročistí. Mně vždy pomůže zajít do nějakého klidného lesa, sednout si na chvíli a jen tak meditovat. Nádech - výdech.

3. Vlez si do postele, ale ne sama!
Je všeobecně známo, že sex pomáhá. Z těla se vyplavují nejrůznější látky a hormon štěstí, díky tomu se cítíš lépe a opustí tě bolest. Sex pomáhá taky na menstuační bolesti, takže směle do toho!

4. Udělej si masáž šíje
Dej si ruce za svůj krk, na ramena a šíji a pořádně ta místa promasíruj. Zavři oči a vůbec nemysli na to, že si to děláš sama. Uvidíš, jak krásně se uvolníš. Třeba dokonce si uvolníš nějaký ten sval nebo nerv, který zapříčinil tvou bolest hlavy.

5. Zacvič si
Místo polehávání zvol svižnou procházku nebo třeba jógu, hlavě tě rázem přestane bolet a navíc uděláš něco dobrého pro tvé tělo. Vědci dokonce zjistili, že když budeš pravidelně cvičit, migrény se nebudou dostavovat. Stačí si třeba každý den na 30 minut zaběhat, projet na kole nebo třeba zacvičit zumbu ve svém pokoji!

6. Přivoň si k mátě nebo si z ní udělej obklady
Ať už přivoníš k čerstvé nebo k sušené mátě, udělá se ti lépe. Dobře uděláš, když dvě lžíce nadrcené máty povaříš v půl litru vody a těsně před bodem varu to vypneš. Když vývar vystydne, namoč si do něj kapesník nebo plenu a přikládej na hlavu a čelo. Hlavu ti to hezky zchladí a vůně máty tě uvolní.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Viki Viki | Web | 27. srpna 2016 v 13:31 | Reagovat

Ta trojka mi dělá dobře, nejen na hlavu :-)

2 Michaela Cheetah Michaela Cheetah | Web | 30. srpna 2016 v 14:38 | Reagovat

Tak šup do postele :-) :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Přijď Zas ! :)
*RUBRIKY*

blik cvak Zamilovaný *5186* aja


počítání od 8.1. 2013

Flag Counter