Duben 2017

Chtěla jsem opálené nohy na maturiťák bez solárka!

5. dubna 2017 v 22:40 | Kristynachd |  Články
17. února jsem měla svůj maturitní ples, na který jsem se dlouho připravovala. Přála jsem si, aby vše bylo dokonalé. Šaty jsem měla doma přes půl roku a pak už jen kupovala jen takové maličkosti, aby vše bylo do detailu super a jelikož se mi moc líbí opálená pleť a krásně bronzové nohy, musela jsem to nějak vyřešit, protože jelikož jsem měla sandálky s otevřenou špičkou, nemohla jsem mít silonky.
Do solárka se mi chodit nechtělo a samoopalovacích krémů jsem s trošku bála. Říkala jsem si: Co kdyby náhodou na nohách byly fleky!

Od kamarádky jsem dostala tip na tónovací sprej Airbrush legs od Sally Hansen
A jelikož jsem nikdy ještě takové spreje nezkoušela, měla jsem smíšené pocity. Pořádně jsem si prohlédla návod a den před plesem jsem ho zkusila. Nemusela jsem se ničeho bát, protože prej jde normálně potom umýt mýdlem a vodou.
Nanesla jsem sprej cca 15 cm od nohou, na některých místech jsem ho rozetřela a bylo hotovo. Nezapomeň si dlaně ihned omýt.
Z výsledku jsem byla opravdu nadšená! Protože rozdíl byl opravdu dost vidět! Nohy měly nádhernou bronzovou barvu a vypadaly sametově.


Sprej jsem objednávala z e-shopu Notino.cz, který vám mohu jen a jen doporučit, protože dodání je opravdu bleskové a navíc ti ke každé objednávce dají zdarma malý dáreček.

Cena spreje je 183,- což je super, protože si myslím, že vydrží celkem dlouho. Vybrala jsem si barvu Tan glow a myslím, že jsem zvolila moc dobře.
Sprej splnil účel na jedničku, proto ti ho mohu doporučit!


Přijď Zas ! :)
*RUBRIKY*

blik cvak Zamilovaný *5186* aja


počítání od 8.1. 2013

Flag Counter