Říjen 2017

Podzimní péče o vlasy

23. října 2017 v 0:20 | Kristynachd |  Tipy, návody, rady - DIY
Podzim je tady, blíží se zima a s tím i období, kdy celkově naše tělo se musí vypořádávat s různými faktory. Jedním z nich je chlad, mráz a vítr. Podle mě, jsou na tom nejhůře vlasy. Na podzim se mi vždycky začnou lámat a být suché. Blížící se chlad je oslabuje, vítr je cuchá. Bohužel po podzimu nastane ještě horší varianta - mráz. Miluji zimní procházky, ale mé vlasy určitě ne. Vždy mám konečky úplně bílé a zmrzlé.
Proto jsem se začala více zajímat o výrobky, které by měly vlasům pomoct. Výrobky, které celkově posílí strukturu vlasů a také ty, které ochrání přímo před zimou či mrazem.


1. Začni od základů - Pokud ti vlasy padají běžně, zkus s tím zatočit. Mám pro tebe tip na vlasové sérum, které si vmasíruješ do pokožky hlavy a to ti poskytne až dvojí ochranu před vypadáváním vlasů a zvětší celkovou hustotu tvých vlasů.
Doporučit ti mohu například Revlon Profesional pro you anti-hair loss

2. Revitalizační krémy a balzámy - ty ti pmohou po každém běžném umytí vlasy zacelit a obnovit jejich strukrutu. Po použítí krémů či balzámu jsou vlasy hebké, snadno se rozčesávají a nezacuchávají se. Doporučit ti mohu jeden opravdu silně účinný krém, který je na chemicky ošetřené vlasy (např. barvené, často žehlené vlasy..) Jde o GESTIL wonder

3. Nezapomeň na oleje, které dodají tvým vlasům perfektní kondici a posílí je. Olej si dávám většinou jen na konečky, na temeno hlavy ne.
Nemám ráda oleje, které příliš mastí vlasy. Super je tento, protože vlasy nezatěžuje a nechává je hedvábné a lesklé: Kallos lab 35

5. Bezoplachové péče tě ochrání přímo před negativními vlivy počasí jako je například, déšť, slunce, mráz, chlad apod. a minimalizují poškození.
Většinou jsou ve formě sprejů. Ten používej vždy, než vyjdeš ven a chceš, aby tvé vlasy byly chráněny. Chystám se vyzkoušet tuto péči, protože jsem na ni slyšela jen chválu pro její široké a multifunkční využití: Matrix total results miracle

Všechny tyto výrobky, které tvým vlasům pomohou přečkat podzim a odolat negativním vlivům tohoto období, najdeš na e-shopu https://www.notino.cz/
Ke každé objednávce ti dají menší dáreček zdarma a většinou když objednávám, mám zboží hned druhý den doma, což je fajn, protože na balíčkek nemusím nějak dlouho čekat.

Přijď Zas ! :)
*RUBRIKY*

blik cvak Zamilovaný *5186* aja


počítání od 8.1. 2013

Flag Counter