Listopad 2017

Recenze: Ziaja - olivová kosmetika

13. listopadu 2017 v 22:26 | Kristynachd |  Recenze
Zima je tu, a ačkoliv já mám celkem mastnou pokožku, začal se mi loupat nos. Je to zvláštní, ale mám to jen v zimě. Proto jsem hledala pleťový krém, který je vhodný i pro suchou pleť a pokožku dostatečně hydratuje.
Dlouho jsem nevěděla, do jaké kosmetiky jít, ale již delší dobu jsem slyšela chválu na přírodní, polskou kosmetiku Ziaja.
Ziaja je na trhu už 20 let, její kosmetiku najdete zde a tudíž má na výběr z celé řády výrobků.

Nejvíce mě ale zaujala olivová řada, která je pro normální až suchou pokožku. Oliva dodá tvé pokožce potřebné živiny a hydratuje ji, rozjasňuje a dokonce i vypíná a vyhlazuje vrásky. Já jsem zvolila krém pro normální až suchou pokožku Ziaja olive. Navíc krém jemně, ale moc přijemně voní.


Od té doby, co pleťový krém používám, musím říct, že se mi pokožka moc zlepšila. Kůže na nose se mi už neloupe ale musím dávat pozor, aby se jiné části obličeje nezačaly mastit, takže krém používám opravdu jen na kůži na nose a tvářích.
Krém ti mohu opravdu doporučit pokud máš spíš sušší pokožku nebo se ti loupe. Jako výhodu vidím to, že krém není nějak moc mastný a dobře a rychle se vstřebává.

Při používání krému Ziaja natural olive je vhodné používát nějaké další výrobky z této řady, jako např. olivovou micelární vodu
a nebo třeba olivový odličovač voděodolného make-upu, který najdeš rovněž na notinu.

Vyzkoušet můžeš také olivovou, vlasovou kosmetiku, která určitě dodá potřebné živiny vlasům na zimu.

Všechny výrobky od značky Ziaja můžeš objednat z e-shopu Notino, kde ti ke každé objendávce dají malý dáreček zdarma a zboží můžeš držet doma již druhý den! Nezapomeň ale i na své příbuzné či kamarádky, potože se blíží vánoce, obdaruj i je!

Dárky k Váncům? Co třeba voňavý balíček?

7. listopadu 2017 v 0:01 | Kristynachd |  Články
Vánoce se pomalu ale jistě blíží. Já většinou nakupuji dárky už třeba od října a přemýšlím, čím bych mohla blízkým udělat radost. Často u mě vítězí svíčky nebo vonné olejíčky apod.
Ráda mamince, sestře, babičce nebo přítele mamince dělám takový balíček, ve kterém se nachází většinou více výrobků různého druhu jako třeba nějaký kosmetický výrobek jako je řasenka, sprchový gel, krém, balzám, potom třeba nějakou pěknou dekoraci, praktickou věc a samozřejmě svíčku a ráda k tomu přidám třeba domácí, upečené sušenky, které krásně zabalím.


Jenže nechci dávat každý rok jen tak nějakou svíčku ale dávám si záležet na tom, aby svíčka byla kvalitní, krásně voněla a k tomu, komu ji věnuji, naprosto seděla.
Nedávno jsem měla možnost v jednom z obchodů společnosti Albi "očuchat" několik svíček Heart and home a vážně mě okouzlily! A to nejen vůní, ale i vzhledem.
Hravě by zvládly se vyrovnat mnohem dražším značkám svíček. Výběr je celkem široký, takže si podle mě vybere opravdu každý.
Dokonce se mi nedávno naskytla super příležitost - vyzkoušet si voňavý balíček svíček Heart and home.
Balíček přišel nádherně zabalený i s pečetí!


Když jsem balíček rozbalila, nestačila jsem se divit! Z krabičky na mě vykoukl zlatý papír a na něm čtyři výrobky. Tři svíčky a jeden svícen.
Hned, jak jsem balíček otevřela, cítila jsem opravdu nádhernou, nepopsatelnou vůni.
V balíčku jsem měla středně velkou svíčku s vůní sladkých třešní. Odkaz na ní máte zde: https://eshop.albi.cz/mala-svicka-sladke-tresne/#obsah
Vůně je opravdu nádherná, svěží. Podle mě je to vůně, která se hodí na celý rok ale nejlepší bude asi na léto a podzim.

Jako druhý výrobek v balíčku, jsem měla malinký skleněný svícen, do kterého se dávají malé svíčky, které se neprodávají ve skle a dají se použít jako takový test, jestli vám svíčka bude voňet nebo ne.
Já jsem měla možnost vyzkoušet svíčku s vůní svěžího grepu a rybízu. Věnovala jsem ji mamince a mohu potvrdit, že nádherně provoněla naší kuchyň svěžestí a pohodou.

Jako druhou jsem obdržela na testování svíčku s vůní levandule. Levanduli mám moc ráda, provonila jsem si s ní ložnici a mohu řici, že voněla opravdu krásně. Vůbec to nebylo přiliš, ale pouze přírodní jemnost.

Proto mohu řici, že mě balíček velmi mile překvapil. Dlouho mi neudělala žádná zásilka takovou radost jako tato.
Jelikož se blíží Vánoce, brousím si zuby na nějakou z vánočních svíček. Třeba svíčku Štědrý večer, vánoční stromeček nebo vánoční koření.
Všechny svíčky můžeš objednat tady: https://eshop.albi.cz/heart-and-home/ a nebo je najdeš ve všech kamench prodejnách Albi.

Přijď Zas ! :)
*RUBRIKY*

blik cvak Zamilovaný *5186* aja


počítání od 8.1. 2013

Flag Counter