Únor 2018

Jaká je nová highlighter paletka od Essence?

24. února 2018 v 14:43 | Kristynachd |  Recenze
V soutěži s bezvadnou drogérií Tetou jsem vyhrála novou paletku highlighterů Glow to go od značky Essence.
Výhra mi udělala velkou radost a já se nemohla dočkat, až paletka přijde a ja ji vyzkouším, protože s paletkami od essence jsem většinou velmi spokojená, ať už se jedná o oční stíny nebo rozjasňovací či bronzové paletky.

Peletka se skládá ze 4 pěkných odstínů, které mají projasnit tvůj obličej. Všechny barvy se mi moc líbí, některé jsou světlé, které dodají obličeji projasnění a jas a některé jsou spíše jako bronzry, ale ne tolik pigmentované. Já se přiznám, že bych tam uvítala jeden odstín třeba trošku do růžova, na tváře.


Jinak jsem s paletkou moc spokojená. Opravdu pěkne rozjasní a tmavší stíny dělají i dobře kontury.
Mohu vám ji určitě doporučit. Fajn kvalita v porovnání s cenou. Výdrž je celkem dobrá. Rozjasní vás to na celý den a lesk za celý den nevymizí.Konečně věc, která ti zaručeně pomůže proti vypádávání vlasů!

7. února 2018 v 15:30 | Kristynachd |  Recenze
Již delší dobu mě trápí vypadávání vlasů. Vlasy mám kvuli tomu slabé, krátké a řídké. Kdykoliv jsem byla u přítele, vadilo mi, že i u něj po celém pokoji jsou vlasy, a začal si toho všímat samozřejmě i přítel. Dost mi to vadilo. Vyzkoušela jsem nespočet domácích masek na zkvalitnění vlasů. Spoustu drahých šampónů, kondicionérů a dokonce také tabletek a vitaminů.

Jednoho dne, se mi dostal do rukou malinký sprej, na jehož krabičce byl nápis Qilib - obnovení rovnováhy v cyklu vypadávání vlasů. Opravu jsem nikdy předtím o takovém spreji neslyšela, proto jsem měla na začátku jeho používání celkem smíšené pocity.
Rozhodla jsem se, že začnu takřka od začátku. Někdy koncem listopadu jsem si nechala ostříhat zničené konečky, přestala si vlasy tak často žehlit a začala jsem onen sprej používat. Používala jsem ho pravidelně 2x denně - ráno a večer.


na začátku používání:

Leden 2018 po cca 3 měcících používání :

Vlasy mi bohužel už skoro nerostou, kvůli barvení, žehlení vlasů apod. Ale tyto 3 měsíce se mi zdálo, že vlasy rostly mnohem rychleji než normálně. Vlasy podle mě jsou mnohem hustější než dříve a u hlavy mám pár nových krátkých vlasků. které mi narostly. Co se týká vypadávání, je to lepší. Bohužel nezmizelo úplně, ale vlasy padají tak o 60% méně.

Můj názor?
Nejde o úplně nejlevnější věc, cena je okolo 700,- za 80ml lahvičku, ale myslím si. že než vyhazovat peníze za drahé vitaminy, šampony apod. je lepší investovat do tohoto.
Myslela jsem si, že sprej nevydrží nějak dlouho, ale mě vydržel na 3 měsíce. Takže za mě, sprej opravdu mohu doporučit, navíc opravdu nádherně voní a vlasy krásně provoní jemnou vůní.


Přijď Zas ! :)
*RUBRIKY*

blik cvak Zamilovaný *5186* aja


počítání od 8.1. 2013

Flag Counter