Duben 2018

Tajemný balíček plný kosmetiky?!

10. dubna 2018 v 23:39 | Kristynachd |  Články
Určitě každý z vás zná brandnooz box - box plný výborných mňamek, který tě překvapí každý měsíc něčím novým a výjimečným.
Ale znáš už také Glanc box? Je to vlastně to samé, ale nenajdeš zde novinky ze světa dobrot, ale novinky co se týče kosmetických výrobků.
Nedávno mi přišel jarní Glanc box, a jaký byl? Co ukrýval? Pojď se na to podívat se mnou.


1. Sprchový gel Rexona orchid fresh
Tento sprchový gel nebyl pro mě příliš novinkou. Dostala jsem jo již v březnu k narozeninám. Udělalo mi to ale stejně radost, protože tento sprchový gel opravdu nádherně voní. Navíc vůně i dlouho vydrží na kůži, mohu jen a jen doporučit.

2. Perwoll care&refresh
Bohužel tento výrobek mi příliš radost neudělal, protože bydlím povětšinou stále s rodiči a tudíž vlastní pračku nemám. Neměla jsem proto možnost ho vyzkoušet na vlastní kůži. Dala jsem ho mamince. Gel příjemně voní, ale po vyprání se neliší od jiných pracích gelů.

3. Freeman maska na obličej s medem
Tato maska mi radost udělala. Testování masek na obličej mám moc ráda. Tato nádherně voněla, a po umytí zanechala pleť hezky jemnou a jakoby vyživenou. Navíc vydrží na několik použití. Doporučuji.

4. Batiste suchý šampon v cestovním balení
Tyto suché šampony známe snad každá. Jsou vážně super účinné a většina z nich zanechává i hezky voňavé vlasy. Zde jsem obdržela klasický, který přiliš nevoní. Účel ale splní na jedničku. Malé balení je opravdu fajn na cestování. Mně se to moc hodí, protože nemusím věčně na kolej tahat ten velký.

5. Silan aromatherapy
Aviváž, která opravdu nádherně voní. Ne nějak silně, ale jen jemně cítíte vůni kokosu. Nechala jsem ji mamce. Při praní jsme ji ale ještě nevyzkoušely.

6. Garnier botanic therapy šampon a kondicioner
Oravdu přírodní šampony bez zbytečných chemikálií. Jemně voní olivou, vlasy moc hezky provoní. Po kondicionéru se vlasy moc hezky rozčesávaly. Avšak rychleji se mi po umytí s těmito výrobky mastily vlasy. Možná je to jen tím, že jsou zvyklé na jiné výrobky a těmto dám ještě šanci.

Celkově hodnotím Glanc Box velmi kladně a moc se těším na testování dalšího. Jak jsi na tom ty s testováním brandnooz nebo glanc boxu? Oba dva si můžeš objednat zde: https://www.brandnooz.cz/

Přijď Zas ! :)
*RUBRIKY*

blik cvak Zamilovaný *5186* aja


počítání od 8.1. 2013

Flag Counter