Květen 2018

Máte výročí? Nebo má přítel či tatínek narozeniny? Mám tip na dárek!

17. května 2018 v 23:49 | Kristynachd |  Články
Určitě každá z nás se ocitla v situaci, kdy náš milý tatínek má narozeniny, nebo s přítelem slavíte výročí a zkrátka nevíte, čím jim udělat radost. Přítel pak už často dostával takové ty věci, které se často opakují. Jako například spodní prádlo, kosmetiku, společnou fotku apod.


Našla jsem ale super způsob, jak přítele, tatínka, bráchu, dědečka a nebo vlastně jakéhokoliv mužského obdarovat, aby byl překvapený a měl radost.
Jde o brandnooz box výhradně pro muže!
V boxu můžeš často najít kombinaci kosmetiky i dobrého jídla, což určitě potěší každého chlapa.

Box jsem objednala pro svého taťku, který bude slavit narozeniny. A co na něj v balíčku čekalo?

1. Krušovice řízná 10
Věc, která potěší každého chlapa, protože snad každý chlap má rád pivo. Nic nového, ale byl to takový bonus, který potěšil.

2. Schwarzkopf Got2b phenomenal
Můj taťka gely, pasty ani laky na vlasy nepoužívá, takže tenhle výrobek ani neotestoval a putoval jako dárek k mému příteli, který má vlasy delší a výrobek rád otestoval. Říkal, že je celkem s modelovací pastou spokojený, že dobře drží tvar vlasů a nevytváří mastný efekt.

3. Tiger energy drink
Nápoj, který tě nenechá v klidu. Za něj byl taťka moc rád, protože často vstává brzy a jezdí delší trasy do práce, proto občas sáhne po energy nápoji, a říkal, že tenhle mu obzvláště chutnal.

4. Dove men+ care clean comfort antiperspirant
Antiperspirant ve spreji. Co více k němu dodat? Taťka mi říkal, že moc hezly voní a dobře fixuje tuhý deodorant. A že funguje moc dobře.

5. Dove men+ care 3v1
Novinka pro nás oba. Jde o hustou sprchovou pěnu,která dokonale zvláční a vyživí pokožku a je vhodná i na holení. Taťka říkal, že je to moc fajn. Spojí několik věcí v jednu a ušetří čas. Navíc pěna opravdu nádherně voní a provoní celé tělo.

6. Spak gourmet ketchup barbecue
Co dodat. Kečupy od značky Spak jsou dle mého jedny z nejlepších. Tato novinka překvapila celou rodinu, chuť rajčat bez přidání chemických konzervantů je nezaměnitělná a navíc s barbecue aromatem!
Super také je, že ho můžeš také při bezlepkové dietě.

7. Chroupáky se škorpionem
Ne, nejde o oříšky se škorpionem jako tím živočichem. Jde ale o pražené arašídy v kombinaci s nejpálivějším kořením na světě! Takže opravdu pozor! Můj taťka na pálivé moc není, proto jsem je věnovala příteli a jeho taťkovi, kteří pálivé milují.

8. Bonduelle 2x minibalení červených fazolí
Super je, že je to porce opravdu pro jednoho. Můj táta často chodí rybařit a neví co s sebou. Myslím, že tohle je to vhodné.
Moc se mi líbilo, že na každém balení je také recept, podle kterého můžeš fazole připravit.

9. Freeman jílová maska 5v1 whiskey-rye
Tato maska překvapila nás všechny především kvůli použitým ingrediencím. Maska hloubkově čistí a opravu krásně voní.
Vhodná opravdu pro chlapy.

10. jako bonus taťka našel v brandnooz boxu také dva časopisy. Jeden byl Epocha, kde se může dočíst různé zajímavosti, a druhý je časopis KaproMánie. Jak už jsem říkala, taťka rád rybaří, tak si myslím, že ho tento časopis moc potěšil.

Myslím si, že je to opravdu fajn dárek. Protože se dá darovat vlastně kdykoliv a lze ho darovat vlastně vždycky, protože nikdy nevíte, co bude obsahovat a tak je pro všechny překvapením. A o tom mají přeci dárky být!

Tatínek měl moc radost a byl překvapen, protože se ještě s ničím takovým nesetkal. Testování ho bavilo. Pokud chceš objednat i ty Brandnooz box jako dárek, můžeš tak učinit zde: https://www.brandnooz.cz/

Přijď Zas ! :)
*RUBRIKY*

blik cvak Zamilovaný *5186* aja


počítání od 8.1. 2013

Flag Counter